Sporta sasniegumu DNS tests

Sporta sasniegumu DNS tests

  • kurš sporta veids ir vispiemērotākais 
  • kādām uzturvielu grupām pievērst uzmanību
  • kāds ir aptuvenais nepieciešamais atpūtas laiks starp treniņiem
  • traumu iestāšanās risks
  • ātruma attīstīšana sacensībās
  • muskuļu masas pieauguma līmenis

 

Muskuļu atjaunošanās

Gēniem ir ietekme uz muskuļu atjaunošanās spēju – cik ilgi Jums būtu ieteicams atpūsties starp treniņiem, lai efektīvi atjaunotos muskuļu šķiedras. Ieteiksim Jums piemērotu uzturu, uztura bagātinātājus, kā arī procedūras, lai uzlabotu treniņu efektivitāti.

Muskuļu spēks

Satvēriena spēks lielā mērā ir ģenētiski pārmantota muskuļu spēka īpašība. Uzzināsiet, kāds ir Jūsu satvēriena spēks un atbilstoši rezultātiem saņemsiet ieteicamā uztura un vingrinājumu ieteikumus.

Izturība

Noskaidrosiet, kāda ir Jūsu izturība. Pētījumi pierāda, ka pētītā gēna izmaiņas ir konstatētas tieši elites sportistiem, kas norāda uz to, ka viņiem ir lielāka izturība un attiecīgi priekšrocības, salīdzinot ar citiem. Saņemsi ieteikumus par uzturu, uztura bagātinātājiem, ieteicamajiem treniņu veidiem, lai uzlabotu savus sasniegumus.

Muskuļu jauda

Muskuļu jauda ir spēja pielietot maksimālu spēku maksimāli īsā laikā. Uzzināsi savu ģenētisko muskuļu jaudu un saņemsi ieteikumus par uzturu un ieteicamajiem treniņu veidiem, lai uzlabotu sniegumu.

Spēka pieaugums

Gēna izmaiņas var izraisīt muskuļu vājumu, vai arī gluži otrādi – paātrināt spēka pieaugumu. Noskaidrosiet savu kapacitāti ātruma attīstīšanai. Sprints vai izturība ir Jūsu stiprā puse?

Uzzināsiet, vai ģenētiski Jums ir palielināts traumu risks, kā arī noskaidrosiet savu kapacitāti ātruma attīstīšanai, kas ir būtiska tieši skriešanā. Tātad sprints vai izturība ir Jūsu stiprā puse?

Kā notiek testa veikšana?