Dzīves stila ģenētiskie testi Viva Genomics:

Dzīves stila ģenētiskie testi Viva Genomics:

Tagad arī Latvijā ir iespējams veikt DNS ģenētiskos testus, kas palīdz vairāk saprast sevi un noteikt sev piemērotāko dzīves stilu un ieradumus!

Atklāj sevi no jauna – gēnu līmenī un esi sevis labākā versija!

Katram no mums ir jautājumi, uz kuriem meklējam atbildes katru dienu. Vienam tas ir jautājums par pareiziem ēšanas ieradumiem, par vitamīniem – ko lietot, ko nelietot, kā cīnīties ar lieko svaru, kā iegūt vairāk enerģijas un spēka, lai sasniegtu iecerētos rezultātus un galu galā – kādus kosmētiskos līdzekļus lietot, lai āda saglabātu veselību un jaunību. 

Mūsu DNS testi var palīdzēt rast atbildes un uzlabot Jūsu dzīves kvalitāti. Mēs to varam teikt, jo patiesi Jūsu gēniem ir ļoti nozīmīga loma prāta un ķermeņa darbībā. Izmaiņām gēnos, apvienojumā ar ārējās vides faktoriem, var būt liela ietekme uz izskatu, uzvedību un veselību kopumā. 

Pieejami šādi testi:

– Ādas diagnostikas DNS tests
– Vielmaiņas DNS tests
– Vitamīnu vielmaiņas DNS tests
– Sporta sasniegumu DNS tests
– Uzvedības un mentālās veselības DNS tests 

Katrs tests  – 150.00 EUR
Tests tiks izpildīts 2-4 nedēļu laikā

Vielmaiņas un Vitamīnu vielmaiņas testu skaidrojumu varat saņemt Uztura speciālista konsultācijas laikā – cena par komplektu 300.00 EUR

Pat nelielas izmaiņas, kas tiks ievērotas pēc testa rezultātu saņemšanas labvēlīgi ietekmēs Jūsu dzīves kvalitāti un motivēs jauniem sasniegumiem!